Nowa platforma szkoleniowa z kursami wideo

Nowa platfroma szkoleniowa z kursami wideo
Nowa platfroma szkoleniowa z kursami wideo

Poznaj nowego gracza na rynku szkoleń online. Nauka odbywa się za pomocą obecnie najpopularniejszego medium – wideo kursów.

W dzisiejszych czasach przy tak dynamicznym rozwoju technologii, informatyka stale idzie naprzód i co chwilę zmieniają się trendy. Informatyka to obecnie najbardziej rozwijająca się dziedzina. By za tym wszystkim nadążyć należy nieustannie poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności. Naprzeciw temu wychodzi kolejna platforma oferująca naukę w formie przystępnych wideo kursów.

Kursy wideo swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim wygodzie oraz dostępności dla każdego. Ucząc się przez internet to Ty narzucasz własne tempo i czas w którym masz ochotę na naukę. Wystarczy dostęp do internetu, chwila wolnego czasu, by zdobywać wiedze w zaciszu swojego domu. Nie ma tutaj presji grupy, czekania, aż wszyscy kursanci wykonają zadanie szkoleniowca czy tez zmarnowanego czasu na dojazdy, tak jak ma to miejsce przy tradycyjnych szkoleniach stacjonarnych. Niewątpliwą przewagą kursów wideo jest również ich niska cena w stosunku co do szkoleń stacjonarnych. Należy tutaj również wspomnieć o skuteczności takiej nauki jaką są wideo kursy. Kursant cały czas widzi co dzieje się na ekranie komputera i jest prowadzony za rączkę przez wszystkie etapy nauki co przekłada się na szybkość przyswajania wiedzy.

Nic więc dziwnego, że platformy szkoleniowe rozwijają się coraz prężniej. Jedną z nich jest edugrafia.pl oferująca wideo kursy z szeroko pojętej informatyki.

Oferta wydawnictwa na dzień dzisiejszy jest bardzo bogata ponieważ zawiera około 70 tematycznych kursów. Przy pomocą materiałów można nauczyć się programowania, tworzenia stron, edycji wideo i audio, obróbki zdjęć oraz tworzenia grafiki. Autorzy szkoleń to eksperci i pasjonaci w swojej dziedzinie, dlatego możemy być pewnie co do jakości materiałów.

Jak zapowiadają twórcy platformy to dopiero początek i baza szkoleń niebawem wzrośnie. Zapowiadane są również nowe funkcjonalności np. certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności.

Może Ci się również spodoba