E-korepetycje.net udostępnia bazę testów językowych

E-korepetycje.net udostępnia bazę testów językowych
E-korepetycje.net udostępnia bazę testów językowych

Styczeń, pierwszy miesiąc nowego roku, jest symbolem zmian. Także tych związanych z rozwojem osobistym. Dlatego właśnie e-korepetycje.net, największy polski serwis z ogłoszeniami korepetycji, we współpracy z chatterbox.pl, stworzył bazę testów językowych. Pomoc dla wszystkich, którzy w 2016 r. planują postawić na naukę języków obcych.

E-korepetycje.net i chatterbox.pl, szkoła językowa online, postanowiły odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie nauką języków obcych. Wspólnymi siłami stworzyły bazę testów językowych, zawierającą zestawy pytań z najpopularniejszych języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. „Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest obietnica przyłożenia się do nauki języka obcego. Wielu z nas wchodzi w nowy rok z przyrzeczeniem nadrobienia zaległości lub poznania czegoś zupełnie innego. Nasza baza testów ma ułatwić ludziom określenie poziomu znajomości danego języka obcego, co jest dobrym startem przed rozpoczęciem jego nauki” – mówi Marcin Gryszko, właściciel i założyciel serwisu e-korepetycje.net.

Na wszystkich chętnych czeka łącznie pięć zestawów testów, każdy zawiera po 40 zamkniętych pytań jednokrotnego wyboru. Natychmiast po wypełnieniu testu, każdy użytkownik widzi swój wynik w skali od A1 do C2, czyli w systemie klasyfikacji oceny poziomu biegłości językowej zaakceptowanej przez Radę Europy.

Udzielenie odpowiedzi pozwala oszacować przybliżoną znajomość języka obcego. Dzięki temu poszukiwania odpowiedniego korepetytora lub kursu językowego stają się o wiele łatwiejsze. Baza testów językowych jest dostępna pod adresem: http://www.e-korepetycje.net/baza-testow

E-korepetycje.net to największa polska witryna internetowa, przeznaczona dla  ludzi pragnących się rozwijać i uczyć. Platforma łączy korepetytorów i nauczycieli oraz uczniów. W bazie serwisu znajduje się ponad 140 000, stale aktualizowanych ogłoszeń korepetycji, wystawianych bezpłatnie przez prowadzących zajęcia. Serwis umożliwia również darmowe zamieszczanie ofert pracy dla korepetytorów i nauczycieli oraz nieodpłatne dodawanie przez uczniów informacji na temat pożądanych lekcji, wystawianie opinii o zajęciach, korzystanie z bazy wiedzy. Witryna działa nieprzerwanie od 2006 roku.

Może Ci się również spodoba