Wygodne kursy językowe – nauka angielskiego online

Wygodne kursy językowe - nauka angielskiego online
Wygodne kursy językowe - nauka angielskiego online

Nauka języka przez internet to innowacyjna forma kursów językowych oferowana przez coraz większą liczbę szkół językowych.

Propozycja ta wydaje się być szczególnie atrakcyjna dla osób, których praca lub obowiązki nie pozwalają na systematyczne uczestnictwo w tradycyjnych zajęciach. Dzięki ciągłemu dostępowi do e-platformy osoby te mogą w każdej chwili i w każdym miejscu korzystać z udostępnianych materiałów. Jedynym wymogiem jest dostęp do internetu.

Nowoczesna platforma CyberTeachers

Kluczem do efektywnej nauki online jest nowoczesna platforma. Każdy użytkownik posiada indywidualne konto, które umożliwia dostosowywanie ćwiczeń i dodatkowych materiałów do jego poziomu  i potrzeb. Uczniowie mają również do dyspozycji wiele międzynarodowych grup konwersacyjnych oraz możliwość kontaktu z coachem przez całą dobę 5 dni w tygodniu. Dzięki temu mogą oni uzyskać potrzebną pomoc oraz mieć stały kontakt z językiem również w praktyce.

Co wyróżnia naukę języka przez internet?

Największą zaletą internetowych kursów językowych jest ich ciągła dostępność dla uczniów – mogą oni uczyć się w dowolnym miejscu i dowolnym momencie, dopasowując lekcje do swojego planu dnia. Ponadto, platforma CyberTeachers umożliwia spersonalizowanie zarówno samych zajęć oraz materiałów wykorzystywanych do nauki odpowiednio do preferencji i poziomu kursanta. Zdecydowaną przewagą nauki języka online jest stała możliwość kontaktu z coachem, który przez całą dobę, 5 dni w tygodniu może odpowiedzieć na nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dostęp do międzynarodowych grup konwersacyjnych pomaga natomiast w utrzymaniu ciągłego kontaktu z językiem oraz nauce wykorzystania go w realnych sytuacjach.

Indywidualne lekcje i materiały

Spersonalizowane konto każdego użytkownika pozwala na weryfikację możliwości i potrzeb każdego z uczestników kursu. Dzięki temu, każdy kursant może liczyć na dopasowane do niego, indywidualne ćwiczenia i przykłady, które pomogą mu lepiej zrozumieć dane zagadnienie. Nauka języka online pozwala również na większy wybór materiałów i narzędzi, które ułatwią kursantom przyswajanie wiedzy. Oprócz lekcji, każdy użytkownik platformy ma do dyspozycji filmy, słowniki, asystenta pisania czy trenera wymowy. Wszystkie te nowoczesne pomoce mają za zadanie jak najbardziej urozmaicić naukę i uczynić ją bardziej efektywną.

Kursy językowe online przygotowane przez Szkołę Językową Berlitz są świetną alternatywą dla tradycyjnych zajęć z j. angielskiego. Połączenie nowoczesnych technologii z tradycyjnymi metodami nauczania sprawia, że nauka staje się przyjemna, a jej efekty widoczne są już po krótkim czasie.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: https://www.berlitz.pl/e-learning.

Może Ci się również spodoba