Sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem – Centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie

Sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem – Centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie
Sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem – Centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie

Centrum konferencyjno-szkoleniowe Golden Floor w Warszawie to najlepsze miejsce do realizacji szkolenia, pokazu, a także do przeprowadzenia różnego rodzaju seminariów o charakterze biznesowym jak i naukowym.

Dlaczego warto organizować konferencje?

Konferencja to spotkanie przedstawicieli różnych branż w celu omówienia określonego zagadnienia. Nie ma nic lepszego niż opracowanie pewnego zagadnienia przez zespół ekspertów. Umożliwiamy Państwu wynajem sal szkoleniowych w Warszawie w celach organizacji konferencji, spotkań biznesowych i różnego rodzaju szkoleń.

Gdzie zorganizować konferencję?

Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie takiego eventu w Warszawie. Poza tym, że miasto stanowi centrum kulturalno- oświatowe, to pełni również rolę symbolu naszego kraju i jest rozpoznawane przez obcokrajowców. Bardzo dobre połączenia zarówno kolejowe jak
i sieć dróg sprawia, że dojazd do Centrum Szkoleniowego jest prosty. Poza tym nasze obiekty są położone w dogodnych lokalizacjach tak, że każdy znajdzie wygodną dla organizowanego eventu.

Jak zorganizować konferencje?

Zorganizowanie konferencji nie należy do prostych zadań. Należy dokładnie rozplanować każdą część eventu. Planowanie należy rozpocząć od znalezienia idealnego miejsca. Najlepsze miejsce to Warszawa, która ze względu na swoje położenie, jest najtrafniejszym wyborem. Należy wziąć pod uwagę łatwość dojazdu, możliwości pozostawienia samochodów przez uczestników, a także catering podczas szkolenia. Możliwe jest również wynajęcie dodatkowego sprzętu na czas konferencji czy szkolenia.

Sale szkoleniowe czy też sale konferencyjne powinny zapewniać klientom:

  • konieczny do realizacji eventu sprzęt tj. projektor, flipchart, ekran, pilot do prezentacji
  • klimatyzację
  • obsługę techniczną a także pomoc przy technicznych aspektach podczas eventu
  • usługi cateringowe świadczone

Nasze centra szkoleniowo – konferencyjne oferują szeroką gamę sal i sprzętu. Zapewniamy możliwość pozostawienia pojazdów uczestników eventów przy centrach szkoleniowych. Istnieje również możliwość cateringu. Nasze sale szkoleniowe i konferencyjne oferują szeroką gamę możliwości co do ustawienia stołów i krzeseł w salach. Do wynajęcia zostały przeznaczone sale kongresowe o układzie teatralnym, teatralnym z pulpitami, szkolnym ze stołami, a także o ustawieniu w kształcie podkowy ze stołami lub bez stołów.

Podczas szkoleń, konferencji czy bankietów, jakie organizujemy w naszych salach, organizujemy wedle życzeń klientów przerwy kawowe, lunch. Istnieje również możliwość zorganizowania cateringu na zamówienie.

Przerwy kawowe

Przerwy kawowe, na które składają się kawa, herbata, woda, soki, napoje, ciastka,
a także owoce, warzywa oraz świeże lemoniady. Przerwy kawowe oferowane przez nasze centrum szkoleniowe są nielimitowane i całodzienne.

Lunch

Oferujemy lunch w formie bufetu, obecny w części restauracyjnej Centrum. Menu lunchu zmienia się codziennie. Przygotowujemy różnorodne dania kuchni świata jak i kuchni polskiej. Dzięki tam bogatej ofercie każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

Catering na zamówienie

W naszym Centrum szkoleniowo konferencyjne Golden Floor w Warszawie oferuje catering na zamówienie. Możliwe jest zamówienie pakietów śniadaniowych, konferencyjnych, bankietowych a także okolicznościowych. Wedle uznania klienta możliwa jest realizacja  nawet najbardziej wyszukanego menu. We współpracy z największymi i najbardziej znanymi restauracjami w Warszawie jesteśmy w stanie dogodzić nawet najbardziej wymagającym podniebieniom.

Gdzie zorganizować szkolenie? Gdzie zorganizować konferencje?

Sale konferencyjne i szkoleniowe na wynajem Golden Floor to idealne miejsce na różnego rodzaju eventy. Nasze obiekty położone są w Warszawie, a każdy z nich oferuje wiele sal z mnóstwem udogodnień.

Sale konferencyjne i sale szkoleniowe oferowane przez centrum szkoleniowe w Warszawie są zlokalizowane w pięknym otoczeniu, co sprzyja atmosferze szkolenia i ułatwia jego przebieg.

Poza tym z okien naszych sal rozlega się piękny widok na Warszawę. Z naszych szkoleniowych i konferencyjnych sal można zobaczyć panoramę stolicy. Położenie na wysokich piętrach wieżowca w Centrum Warszawy sprawia, że wrażenia będą niezapomniane.

Wynajem sal konferencyjnych lub też sal szkoleniowych w Centrum Konferencyjnym w Warszawie jest zatem najlepszym wyborem na realizację różnego rodzaju eventów, zarówno, szkoleń, konferencji, bankietów i pokazów.  

Podsumowując, wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Golden Floor to najlepszy wybór na realizację każdego rodzaju eventu!

Centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie:

  • uwzględnia programy lojalnościowe dla stałych klientów
  • pozwala na lokowanie na terenie Centrum podczas trwania eventu
  • oferuje kompleksowe usługi w zakresie organizacji szkolenia
  • ma atrakcyjna lokalizację do przeprowadzenia bankietów, szkoleń i konferencji
  • realizujemy elektroniczne przelewowe faktury
  • zapewniamy wynajem sal w godzinach wieczornych

Szkolenia i konferencje odbyte w salach Centrum będą dla Państwa niezapomnianym czasem z dobrą atmosferą i profesjonalną obsługą. Przed podjęciem decyzji zalecamy dokładne zapoznanie z naszą ofertą.

Szczegóły oferty na http://www.goldenfloor.pl/

Szczegóły sal – http://www.goldenfloor.pl/sale/

Możesz również polubić…