Invmind – nowa platforma edukacyjna

Invmind - platforma edukacyjnaKażdy kto ma szkołę już za sobą doskonale wie, że wiedza pozyskana w trakcie lekcji nie jest wystarczająca. Co więcej, każdy nauczyciel przyzna, że kilkadziesiąt minut to niewiele na to, aby przekazać wszystkie informacje uczniom. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są platformy e-learningowe.

Platformy e-learningowe to doskonałe rozwiązanie dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz samych nauczycieli. Uczniowie poza zajęciami w szkole dodatkowo uczą się przez internet, dzięki czemu zwiększa się ich postęp w nauce. Nauczyciele natomiast, mogą w końcu przeprowadzać lekcje spokojnie, nie ścigając się z dzwonkiem, gdyż utrwalić lub uzupełnić wiedzę mogą teraz dzięki takim narzędziom jak Invmind.

Co to jest Invmind?

Jest to po prostu platforma, dzięki której każdy może tworzyć szkolenia, kursy, lekcje, a nawet wykłady w internecie i udostępniać je dowolnie wybranym osobom. Invmind różni się od dostępnych platform ofertą samodzielnego tworzenia kontentu szkoleniowego przez firmy i instytucje edukacyjne za pomocą narzędzi dostępnych w Internecie. Platforma umożliwia także proste przygotowanie slajdów i prezentacji na potrzeby szkoleniowe. Z poziomu panelu w pełni zarządzamy szkoleniami swoich uczniów lub pracowników za pomocą wnikliwych ocen i statystyk. Co to znaczy? Invmind informuje nas za każdym razem kto się zalogował, jakie szkolenie przeszedł, ile punktów zdobył, itp. W dodatku posiada to, czego pragnie każdy współczesny użytkownik – intuicyjny panel sterowania, prosty i przejrzysty.

Dla kogo jest kierowana platforma?

Invmind został stworzony dla każdego, kto ceni niezależność czasową, szeroką dostępność do materiałów edukacyjnych, efektywniejsze przyswajanie i zapamiętywanie informacji oraz jednolity przekaz wiedzy. Ponadto, narzędzie wspomaga nauczanie na odległość, dzięki czemu każdy może z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala użytkownikom na samodzielne wybieranie oraz tworzenie preferowanego formatu dostarczania wiedzy i tempa jej przekazywania. Służy wszystkim tym, dla których e-learning jest najlepszym rozwiązaniem do nauki na odległość oraz na łączenie tradycyjnej nauki z kursami online.

Invmind - platforma edukacyjna

Dlaczego nauka online?

Na całym świecie funkcjonują szkoły, które oferują e-learning na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem możliwych narzędzi multimedialnych, z zajęciami prowadzonymi na żywo, z możliwością konsultacji z wykładowcą w każdej chwilii. Dzięki takim rozwiazaniom, uczeń może przyswajać materiał we własnym tempie, bez stresu i z uzyciem najnowszych technologii. Jest to także dobre rozwiazanie dla tych, którzy z różnych powodów musieli opuścić zajęcia w szkole i potrzebują nadrobić zaległosci. Ale co najważniejsze, nauczyciele mogą wreszcie ze spokojem przerobić cały wymagany program nauczania, bez stresu i gonitwy z czasem. To chyba największy benefit jaki belfer może sobie wymarzyć.

źrodło: informacja prasowa

Może Ci się również spodoba