Training Fields – nowy wymiar komunikacji w zasięgu ręki

TRAINING FIELDS  nowy wymiar komunikacji w zasięgu rękiJuż z początkiem października na Polskim rynku pojawi się unikalne narzędzie do prowadzenia i sprzedaży szkoleń online – Platforma Komunikacji – TRAINING FIELDS. Training Fields to odpowiedź na potrzebę nieustannej edukacji w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. To przyjazna platforma edukacji online, która zapewnia komfortowe warunki do zdobywania wiedzy i nauczania w dogodnym dla słuchacza i trenera momencie, z każdego miejsca na świecie. Wychodząc naprzeciw globalnym potrzebom platforma będzie dostępna w 5 wersjach językowych.

Platforma Training Fields zaoferuje trenerom indywidualnym bezpłatny dostęp do nowoczesnego narzędzia komunikacji wyposażonego w tablicę interaktywną, pozwalającą na udostępnianie dowolnych plików, ich edycję wspólnie ze słuchaczami przy wsparciu narzędzi audio, video i czat w czasie realnym. Zaproponowane przez Training Fields rozwiązanie pozwoli na łatwy, szybki i komfortowy dostęp do najlepszych trenerów w Polsce i na świecie, a trenerom do nieograniczonego spektrum słuchaczy gotowych zdobywać wiedzę w wybranej dziedzinie.

Training Fields to także możliwość prowadzenia spotkań i konsultacji bez konieczności odbywania długich i kosztownych podróży. Jedyny warunek – to stabilny dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest także możliwość nagrywania odbywanych spotkań lub szkoleń, aby w razie potrzeby móc do nich wrócić.

Training Fields – nowy wymiar komunikacji w zasięgu ręki

Konta trenerskie zostaną wyposażone w system płatności Przelewy24, który zapewni możliwość komfortowego i szybkiego rozliczania płatności ze słuchaczami oraz promowania stworzonych kursów na stronie głównej platformy lub w wybranej kategorii kursowej. Training Fields zaoferuje trenerom kompleksowe narzędzie do przeprowadzania i promocji szkoleń z wybranej dziedziny, w czasie realnym, bez granic geograficznych.

Zalety i unikalność platformy otwierają także nowe możliwości dla osób chętnych do zdobywania wiedzy, ale ceniących swój czas i jego efektywne wykorzystanie. Otwiera ona także możliwość nieograniczonej edukacji osobom niepełnosprawnym, dla których dotarcie na szkolenie jest utrudnione.

Platforma Training Fields zaoferuje także swoje rozwiązanie firmom, które chcą usprawnić i uprościć komunikację wewnętrzną, poprzez udostępnienie wirtualnych sal konferencyjnych. Training Fields dla biznesu to także bezpieczna organizacja szkoleń i spotkań wewnętrznych oraz dedykowana biblioteka plików.

Start platformy – październik 2014.

źródło: informacja prasowa

Może Ci się również spodoba