Digital Learning Congress po raz trzeci w Polsce!

Digital Learning CongressJuż 24 października w Warszawie odbędzie się międzynarodowy kongres skierowany do osób odpowiedzialnych za rozwój, angażowanie i motywowanie pracowników w firmach. Spotkanie dotyczy innowacji w e-learningu, grywalizacji oraz zarządzaniu wiedzą za pomocą narzędzi WEB 2.0. Prelekcje poprowadzą międzynarodowi eksperci i praktycy. Pełny program na http://dlcongress.pl

Celem Digital Learning Congress jest przekazanie wiedzy oraz pokazania sprawdzonych praktyk na temat wdrażania efektywnych procesów  rozwojowych, budowania organizacji uczącej się oraz tworzenia polityki wpływającej na motywację i angażowanie się pracowników.

Digital Learning Congress

W programie:

  • przykłady najlepszych wdrożeń e-learning w biznesie
  • sposoby budowania systemów grywalizacyjnych i social learningowych
  • multimedia w przekazywaniu i zarządzaniu wiedzą
  • metody wprowadzenia narzędzi mobilnych do szkoleń
  • projektowanie efektywnych przekaźników wiedzy

Ponadto na uczestników czeka testowanie urządzeń e-learningowych i grywalizacyjnych, a także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w grze o digital learningu.

Podczas Digital Learning Congress swoje prelekcje poprowadzą m.in Myles Runham (BBC Academy), Charles Sanders (TechSmith), Ivan Hruska (Socialbakers.com), Bartłomiej Polakowski (PZU) czy Piotr Drac (WAY2).

Kongres w całości prowadzony jest w języku angielskim. Program i rejestracja dostępna na stronie http://dlcongress.pl

Partnerami medialnymi wydarzenia są:
Interia.pl, Warsaw Business Journal, Golden Line, Grywalizacja24, Open Education Europe, Nowoczesna Firma, Puls HR, Komputer Świat, E-Gospodarka

Organizator: Fundacja Obserwatorium Zarządzania

Kontakt do organizatora:
Monika Sobczyk
+48 22 379 47 82
Monika.Sobczyk@dlcongress.pl

źródło: informacja prasowa

Może Ci się również spodoba