Portal społecznościowy użytkowników Prezi: Prezi U

prezi u - portal społecznościowy użytkowników aplikacji prezi Rosnąca popularność tworzenia prezentacji multimedialnych w Prezi zaowocowała nowym portalem społecznościowym, w którym każdy prezi-user może podzielić się z innymi użytkownikami serwisu swoimi doświadczeniami w korzystaniu z aplikacji, samodzielnie wykonanymi prezentacjami w Prezi, dodać artykuł bądź wideo w temacie jak korzystać z Prezi.

W Prezi U – bo o nim mowa – wystarczy założyć konto i już można korzystać z wszystkich funkcjonalności portalu. Jeśli posiadasz konto na facebook’u możesz zarejestrować się w Prezi U z wykorzystaniem danych logowania z facebook’a. Portal nie jest jakoś gigantycznie rozbudowany, ale istnieje możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do innych użytkowników serwisu, zakładania nowych wątków na forum, dodawania filmu z YouTube, artykułu z cyklu “how-to”, czy też po prostu przeglądania prezentacji innych użytkowników.

prezi u - rejestracja użytkownika

Powstała też specjalna grupa na LinkedIn “Prezi U for educators” – jak widać Prezi ma coraz więcej zwolenników, więc możemy się spodziewać, iż aplikacja będzie sukcesywnie rozwijana w oparciu o feedback osób korzystających z Prezi.

httpv://youtu.be/hTbq1tAbHss

Może Ci się również spodoba