Nowe możliwości promocji usług korepetytorskich

Nowe możliwości promocji usług korepetytorskich
Nowe możliwości promocji usług korepetytorskich

Zawód korepetytora powoli profesjonalizuje się. Powstały nawet nowe publikacje na temat pracy i działalności nauczycieli prowadzących dodatkowe zajęcia. Wraz z trendem podążają także usługi skierowane do tej branży. Największy serwis ogłoszeń korepetycji e-korepetycje.net postanowił iść z duchem czasu i dokonał rewolucji na swojej stroni, dostosowując ją do najnowszych trendów marketingowych i wizualnych.

Ogromna zmiana

Nie da się ukryć, że w serwisie nastąpiła duża zmiana biorąc pod uwagę wcześniejszą wersję. Obecnie jest ona wykonana zgodnie z aktualnymi zasadami projektowania zarówno interfejsu użytkownika jak i jego doświadczeń. Dzięki temu serwis jest intuicyjny i przyjemnie się z niego korzysta. Jest też miły dla oka, dzięki temu, że zastosowano stonowane, niekrzykliwe kolory. Ma to służyć skupieniu użytkownika. Dodatkowo serwis jest w pełni przystosowany do użytkowania na urządzeniach mobilnych.

Nie tylko aspekt wizualny

Zmiany w wyglądzie serwisu, to nie jedyna modyfikacja, którą proponują twórcy e-korepetycje.net. Serwis zyskał także kilka nowych istotnych funkcji, które zdecydowanie zwiększają atrakcyjność i użyteczność. Mowa tu na przykład o powiadomieniach, dzięki którym korzystanie z serwisu jest przyjemniejsze i pomaga zorientować się w akcjach, jakie miały miejsce na koncie użytkownika. Dzięki poprawie filtrowania ogłoszeń, uczniowie szukający korepetycji stacjonarnych nie zobaczą już ofert dotyczących lekcji online.

Wideo dla pełnej prezentacji korepetytora

Ciekawą zmianą, jaką zaproponowali twórcy serwisu jest dodanie możliwości prezentacji wideo. Można ją dodać nie tylko do ogólnego profilu, ale także do każdego ogłoszenia. Dzięki temu korepetytor może w pełni zaprezentować swoją ofertę usług za pomocą dodatkowego narzędzia. Ma to znaczący wpływ na promocję.

Użytkownicy e-korepetycje.net z pewnością są zadowoleni z jej nowej wersji, gdyż dzięki temu mają nie tylko lepsze i bardziej urozmaicone miejsce do promocji swoich usług, ale także przyjaźniejsze narzędzie pracy, z którym obcują na co dzień.

Może Ci się również spodoba