Zostań prelegentem Digital Learning Congress 2014!

Zostań prelegentem Digital Learning Congress 2014!Organizatorzy Digital Learning Congress 2014 zapraszają do zgłaszania propozycji wystąpień do tegorocznej edycji Kongresu. Wykorzystaj szansę i podziel się swoją wiedzą z ponad 500 uczestnikami. Jeśli pasjonują Cię nowe technologie i wiesz jak zainspirować innych, to znaczy, że to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Digital Learning Congress to największe środkowoeuropejskie spotkanie branży technologicznej i zarządzania wiedzą w biznesie. Porusza tematykę dynamicznych zmian, do jakich przyczynia się postęp technologiczny w dziedzinie uczenia się i rozwoju organizacji. Prezentuje trendy oraz dobre praktyki wykorzystania nowych mediów w zarządzaniu cyfrową wiedzą w firmie, a uczestnikami Kongresu są przede wszystkim menadżerowie oraz osoby odpowiadające za wybór i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych do swoich firm.

Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się 24 października 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Wcześniejsze edycje dowiodły wysokiego standardu oraz wartości merytorycznej wystąpień, których wysłuchało ponad 3 tysiące uczestników stacjonarnych oraz online! Podczas wcześniejszych edycji wystąpili m.in. Steve Wheeler (Wielka Brytania), Allison Rossett (Stany Zjednoczone), Wayne Turmel (Stany Zjednoczone), Charles Jennings (Wielka Brytania), Gerry Griffin (Wielka Brytania), Andrzej Wodecki (Polska), Sebastian Walker (Niemcy), Piotr Peszko (Polska), Filipe Carrera (Portugalia), oraz wielu innych wspaniałych gości!

W tym roku organizatorzy DLC 2014 poszukują:

  • Osób, które chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem w realizacji projektów opartych o nowe media, wideo, grywalizację oraz elearning;
  • Trenerów oraz praktyków współpracujących z biznesem, którzy wykorzystują lub wdrażają nowe technologie w swojej pracy;
  • Pasjonatów technologii, którzy zainspirują uczestników DLC (zarówno tych na miejscu, jak i online).
  • Producentów technologii wykorzystywanych do rozwoju osobistego w miejscu pracy.

Wystąpienie powinno wpisywać się w jedną z czterech ścieżek tematycznych:

  • Wideo & Transmisje;
  • Interakcja & grywalizacja;
  • Digital Learning Mixer;
  • Zarządzanie wiedzą cyfrową.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do organizatorów w terminie do 30 czerwca 2014, do godz. 17:00 (CET). Wszystkie zgłoszenia powinny być wypełnione w języku angielskim, a każdy prelegent może zgłosić maksymalnie 3 tematy.

Kontakt:

Anna Jaruga

https://www.facebook.com/DLCongress

źródło: informacja prasowa

Może Ci się również spodoba