Szkolenie Power BI – twórz nowoczesne raporty

Stawiasz na rozwój przedsiębiorstwa? Szukasz narzędzi, które usprawnią pracę w Twojej firmie i jednocześnie pozytywnie wpłyną na wizerunek? Prawdopodobnie nadszedł czas na szkolenie Power BI.

Twoi pracownicy odpowiadają za raportowanie i analizę danych, a ich głównym narzędziem pracy jest Excel? Jeśli zależy Ci na estetyce raportów i chcesz zoptymalizować pracę działu finansów, sprzedaży i marketingu, HR czy logistyki, największe efekty przyniesie wdrożenie narzędzia Power BI. Na rynku oferowane są szkolenia Power BI dla firm odbywające się w siedzibie szkoły lub nawet w firmach klientów. Taką wygodę oferuje m.in. warszawskie Imperium Szkoleniowe. Dowiedz się, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie inwestycja w szkolenie Power BI.

Co daje firmie szkolenie Power BI?

Szkolenie Power BI uczy budowania estetycznych i czytelnych raportów na podstawie danych importowanych z różnych źródeł, przede wszystkim z MS Excel, ale również bardziej złożonych narzędzi jak Microsoft SQL Server czy SSAS. Program jest na tyle rozbudowany, że pozwala na przetwarzanie i prezentowanie milionów danych, nawet takich, które na bieżąco ulegają zmianom.

Na czym polega estetyka przekazu informacji w Power BI?

Bywają sytuacje, gdy prezentacja suchych danych wprowadzonych do Excela nie wystarcza, szczególnie gdy muszą zostać przedstawione klientowi lub podczas konferencji. Program Power BI pozwala m.in. na prezentowanie danych na mapie świata i w różnego rodzaju wielobarwnych diagramach, tabelach i na atrakcyjnych wizualnie ikonach.

Szkolenie Power BI z punktu widzenia pracownika

Szkolenie Power BI znacznie ułatwi prace Twoim podwładnym. Dzięki programowi będą mogli w łatwy sposób wykonywać różnego rodzaju obliczenia i tworzyć relację pomiędzy tabelami. W dodatku program daje możliwość błyskawicznego przesyłania prezentacji innym użytkownikom za pomocą aplikacji mobilnej. Power BI doskonale nadaje się dla wzrokowców. Posiadane dane pracownicy będą mogli prezentować za pomocą interaktywnych narzędzi, co w porównaniu z ascetycznym Excelem znacznie ułatwi im analizę.

Kiedy powinno się wdrożyć Power BI?

Początkowo Power BI stosowany był wyłącznie w wielkich korporacjach, ale teraz pojawił się również w mniejszych przedsiębiorstwach. Obecnie narzędzie stało się powszechnie dostępne, dlatego wykorzystują go firmy, które pragną przyspieszyć tempo rozwoju. Najlepiej, gdy narzędzie zostaje wdrożone już na początku istnienia firmy, gdyż wszystkie dane są od początku porządkowane w tym przejrzystym programie, co pozwala zachować transparentność i ułatwia wdrażanie nowych pracowników. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wraz z rozwojem firmy przeprowadzić szkolenie Power BI i narzędzie wprowadzać stopniowo.

Jeśli czujesz, że Twoja firma przestała się rozwijać, a pracownicy tkwią w miejscu, to dobry czas na przeprowadzenie szkolenia Power BI. Stań się nowoczesnym przedsiębiorstwem – zoptymalizuj pracę swojego zespołu i zaskocz klientów profesjonalizmem.

Może Ci się również spodoba