Generator online okładek 3D

3D packageOd pewnego czasu dużo mówi się o wizualizacji produktów elektronicznych. Z pewnością nie raz spotkałeś się z pudełkami 3D obrazującymi oprogramowanie czy kursy wideo oraz trójwymiarowe książki reklamujące e-booki. Obecnie mamy sporo narzędzi do tworzenia takich trójwymiarowych obrazków, zarówno płatnych jak i darmowych. Bardzo proste i darmowe narzędzie znajdziesz na stronie 3d-pack.com.

3d package jest prostym i bardzo szybkim generatorem okładek 3D. Wystarczy przygotować wcześniej 3 pliki graficzne w formacie JPG, GIF lub PNG: plik graficzny z okładką przednią, spodnią oraz bok książki, a następnie  wgrać na stronie – resztę zrobi za nas generator. Możesz również za pomocą myszki zmieniać położenie książki względem płaszczyzny.
W podanym niżej przykładzie mamy trzy pliki o rozmiarach: 200 x 250px (obie okładki) oraz 40 x 250px (bok książki.)

Okładka spodnia Bok okładki Okładka przednia

Po wysłaniu na serwer wystarczy tylko wcisnąć ‚Create 3d-box‚ i poczekać, aż generator stworzy naszą trójwymiarową grafikę. Gotowy projekt możesz już zapisać w formacie PNG, JPG lub GIF.
Okładka 3D

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

 1. Małgorzata pisze:

  Znalazłam jeszcze coś takiego http://www.insofta.com/cover-commander/3d-cover-generator/. Niestety okładka jest mała i plik marnej jakości.
  Niestety okładkę trzeba sobie zrobić samemu, pobrać do tego programiku i wygenerować.
  Co zrobić gdy ktoś nie bardzo umie zrobić taką okładkę na programie graficznym?

  • admin pisze:

   Generator online pomaga szybko stworzyć obiekt trójwymiarowy z grafik dwuwymiarowych. Dla tych, którzy mają problem na etapie projektowania grafiki przychodzą z pomocą aplikacje desktopowe, np. Cover Editor http://www.trueboxshot.com/tbs-cover-editor-live-demo/ – są to już jednak rozwiązania płatne, aczkolwiek w wersji próbnej również dostępne.