Zawód: korepetytor – darmowy e-book do pobrania

Zawód: e-korepetytor - darmowy e-book do pobrania
Zawód: e-korepetytor - darmowy e-book do pobrania

„Zawód: Korepetytor” jest pierwszą w kraju publikacją skierowaną przede wszystkim do branży korepetytorskiej. To swego rodzaju kompendium wiedzy. Dzięki e-bookowi korepetytorzy mogą usystematyzować wiedzę na temat organizacji, ekonomii, prawa i marketingu. W efekcie końcowym staną się więc bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Dlaczego powstał ten e-book

Korepetytorzy, podobnie zresztą jak nauczyciele, powinni mieć odpowiednie przygotowanie pedagogiczne do wypełniania swoich obowiązków. To podstawa, która pozwala dobrze przekazywać wiedzę uczniom. Oprócz tego korepetytor musi być jednocześnie dobrym przedsiębiorcą. W końcu do jego zadań należy również zdobywanie klientów i kreowanie własnej marki. Tymczasem na klasycznych studiach pedagogicznych nie przykłada się zbyt dużej wagi do przedmiotów takich jak prawo czy ekonomia. Dlatego też e-book „Zawód: Korepetytor: wydaje się być doskonałym sposobem na uzupełnienie tej wiedzy. Każdy korepetytor, aby zdobywać nowych klientów, musi zdobyć nad swoimi konkurentami przewagę na rynku. Jest to o tyle ważne, że konkurencja jest coraz większa.

Dla kogo jest skierowany i co zawiera

Publikacja skierowana jest główne do tych osób, które chcą osiągnąć jeszcze wyższy poziom profesjonalizmu swoich dotychczasowych działań. Początkujący korepetytorzy mogą poznać zagadnienia związane z rozliczeniami korepetycji oraz podstawy prawne pracy korepetytora. Niezwykle ważne są też tematy odnośnie działań promocyjnych, jakie można wdrożyć w życie. Z kolei bardziej doświadczeni korepetytorzy, którzy na rynku funkcjonują od wielu lat i posiadają już wyrobioną renomę, dzięki e-bookowi mogą zapoznać się m.in. z bardziej zaawansowanymi sposobami promocji czy dowiedzieć się jak zwiększyć efektywność swojej pracy. Poza tym w publikacji „Zawód: Korepetytor” znajduje się też wiele ciekawych wniosków, które podparte są wynikami przeprowadzonych badań. Warto i na nie zwrócić uwagę.

E-book „Zawód: Korepetytor” to szansa na zdobycie wiedzy, której nie przekazuje się na klasycznych studiach pedagogicznych. Jest ona jednak niezbędna podczas pracy korepetytora. Warto ją poznać i wprowadzić w życie, aby odnieść na rynku większy sukces i zdobyć przewagę nad konkurencją.

Tematyka publikacji jest bardzo obszerna. Można w niej znaleźć m.in. informacje odnośnie rynku korepetycji, czy roli korepetycji w obecnym systemie edukacji. Duży fragment poświęcono organizacji pracy korepetytora, a więc ustalanie metod działania czy ceny usług. W e-booku znajduje się także rozdział na temat przygotowywania pomocy dydaktycznych oraz opis narzędzi, które można w tym przypadku wykorzystać. Oprócz tego oczywiście „Zawód” Korektor” to także opis działań marketingowych, jakie może, a nawet powinien wprowadzić w życie korepetytor, który chce zdobywać nowych klientów. Poza tym dowiedzieć się można co nieco o założeniu własnej działalności gospodarczej i aspektach prawnych pracy korepetytora.

Pobierz e-book „Zawód: Korepetytor” za darmo

Może Ci się również spodoba